Açılış Organizasyonu

Firmalar açısından açılış organizasyonu giriş süsleme ve kokteyl masaları ile başlar. Her firma özellikle açılış sürecinde çok özenli şekilde davranır. Bir firmanın ilk adımlarından itibaren ulaşabileceği en mükemmel müşteri kitlesine ulaşmak amacıdır. Sonuç itibarıyla her girişimci ve kurumsal firma her açılışında ulaşabileceği en geniş kitleye ulaşmak için çaba sarf etmektedir. Tabii ki bunda kendi açılışlarını yapmaya çalışırken firmalar sıkıntı yaşayabilirler. Bunun için bir organizasyon firması ile anlaşarak hareket etmek daha sağlıklı sonuçlar doğurur. Açılış sürecinde firmanın tamamen odaklanması gereken firmasının kendi stratejileri ve kendine göre neler yapacağıdır.

Bir firmanın açılış durumuna kendisi odaklanmak isterse bu durumda bu süreçte bazı aksaklıklar oluşabilecektir. Bu yüzden firmalara da kendilerine göre farklı statülerde bölünerek davranışlarını gerçekleştirirler.

Açılış Organizasyonu Nasıl Yapılır?

 Açılış organizasyonu yapılacağı zaman firmamıza başvuruda bulunabilirsiniz. Firmamız sizler için bu organizasyon hakkında A’dan Z’ye planlamayı yapacaktır. Her firmanın farklı tarzları bulunabilir. Örneğin bir fast food firması açılacağı zaman ağırlıklı olarak fuara çalışır. İşleme istemsiz yararlanmak isteyebilir. Ses sistemi burada yine çok istenen geri dönüşlerden biridir. Sonuç itibariyle bulunulan bölgede müzik ve ses sistemi ile insanların dikkati de çekilebilir. Açılış organizasyonlarında özellikle balon süsleme çok dikkat çekmektedir. Firmanın kendi logosunu ait renkler ve kendini yansıtacak renkler çalışma alanlarının oluşturulması insanların bu konuda geniş çevreden de gelmesini sağlayacaktır. Bununla birlikte özellikle belirli renklerde balonların olması örneğin logonuz kırmızı mavi, balonlar da kırmızı mavi şeklinde dizayn edilir. Böylece aslında müşterinin direkt olarak hafızasında yer edinmiş olursunuz. Bu da müşterinin sürekli olarak sizinle iletişim kurmasını sağlayacaktır.

Organizasyonlarımızda; Cafe açılış organizasyonu, Dükkan açılış organizasyonu, Açılış balon süsleme fiyatları, Fabrika açılış organizasyonu, Balon süsleme gibi Açılış  organizasyon fikirlerini sizlere sunarak en iyi çalışmayı ve ihtişamlı açılış organizasyonlarınızı yapmayı planlıyoruz.

Bazı firmalar özellikle giriş kısımlarına kemer balon süsleme isterken bazı firmalar kırmızı halı tercih etmektedir. Tabii ki bu açılış yapılacak olan firmanın hedef kitlesine göre

Tatlıses Çiğ Köfte

değişebilir. Bu noktada palyaço, çeşitli maskotlar, pamuk şeker veya Osmanlı macunu isteyenler de bulunmaktadır. Az önce de dediğimiz gibi asıl önemli olan şey sizin firmanızın kimlere ulaşmak istediğidir. Buna göre organizasyonun gerçekleştirilmesi sağlanacaktır. Gerekli planlama uygun şekilde ekip ve çalışma düzeni ayarlanır. Balon süsleme işlemleri erkenden yapılarak bütün her şey mükemmel işlemesi sağlanır. Plan ve programı gerçekleştirilirken saatlik işlemeleri gerçekleştirilmektedir. Böylece daha sağlıklı şekilde sonuçların alınması sağlanır. Açık alan ile kapalı alanda da değişiklikler göstermektedir.

Açılış Organizasyonlarında Kokteyller Nasıl Yapılır?

Özellikle mağaza, iş yeri ve market açılışları için yani kurumsal açılış organizasyonları için çeşitli sunumlar ve servisler elbette ki dikkat çekicidir. Her dikkat çeken hamle aynı zamanda da cezbedici hale gelir. Tabii ki açılış kokteyli, özellikle ilk başlangıç için önerilen organizasyonlardır. Açılış organizasyonu yapılırken kokteyl masası kiralama, özel

Açılış Kokteyl

kokteyl mendilleri hazırlanma, özel ikramlar ile birlikte hedef kitlenize ulaşmak isteyebilirsiniz.

Açılış etken etkinlikleri kapsamında bunlar vazgeçilmez unsurlar olarak karşımıza çıkar. Bir kokteyl masasının yapılması veya tam anlamıyla kokteyl masası halinde bitirilmesi için belirlenen sayıda bulunmaktadır. Bu ne kadar organizasyon için giriş öncesinde gerekli ekipmanı sağlama işlemi ile işlemler başlar. Sonrasında açılış organizasyonu için alanın planlaması ve süslemesi gerçekleştirilir. Süsleme organizasyon kapsamında gerçekleştirilmektedir. Kokteyl organizasyonu gerekliliklerini ihtiyaç duyan sistem adına özen gösterilir ve buna göre gerçekleştirmektedir.

Açılış Organizasyonlarında Farklı Etkinlikler

 Açılış organizasyonu yapılacağı zaman çok farklı etkinlikler de gerçekleştirilebilir. Firmamız bu konuda yiyecek ve içeceklerden oluşan aparatifler de hazırlamaktadır. Atıştırmalıkları ve ikramlarla birlikte güzel bir kokteyl havası sunmaktadır. Böylece davetlilerinize siz de lezzetli sunumlar yapmış olursunuz. Ayrıca burada dağıtım işlemi için özel garsonlar yönlendirilmektedir.

Genel anlamda firmamız, zengin içerikleri ile yemek organizasyonlarına da imza atmaktadır. Zarif sunumlarıyla da catering hizmetleri ile sizlere yardımcı olmaktadır. Üstün servis anlayışı ve kaliteli hizmet nüanslarıyla karşımıza çıkmaktadır. Servis hizmetlerinden hosteslere kadar hepsi belirli bir çıtanın üstündedir. Bu anlamda davetlilerinize girişte karşılayarak içeride kokteyl programı için yönlendirme yapılır. Servis ve ikramlar da tamamen bizim hosteslerimiz ve servis personellerimiz tarafından yapılacaktır. Ayrıca davetlilerinizin bilgilendirme görevleri de yine hizmetlerimiz arasında bu organizasyon içerisinde değerlendirilmektedir.

Açılış Organizasyonu Avantajları

 Açılış organizasyonu yapmak davetlilerinizin müşterileriniz için çok büyük bir önem gösterilmesi size fark sağlamaktadır. Her zaman için açılışları yaparken farklı kokteyller ve sunumlarla davetlilerinize gereken önemi gösterebilirsiniz. Sonuç itibariyle genel bir organizasyon yapmak kolay değildir. Elbette ki her firma için bu noktada farklı hususlar karşımıza çıkabilmektedir. Her firmanın kendine göre farklı şekilde yaklaşımları bulunmaktadır. Bir market ile bir oto galeri açılışında elbette ki aynı planlama ile yapılmaz. Farklı planlamalar dahilinde bu açılış işlemleri gerçekleştirilir. Bunları gerçekleştirirken firmamız, size iyi bir şekilde sonuç alabilmeniz için de gereken bütün hassasiyeti göstermekte ve size yardımcı olmaktadır. Bunların yanı sıra elbette alacağınız tüm hizmetlerin doğru ve düzgün bir şekilde olması için de gereken özen gösterilmektedir. Bu konuda da hiçbir şekilde sıkıntı yaşamadım sizler de istediğiniz geri dönüşleri alma şansına sahip olursunuz.

Açılış Organizasyonlarında Nelere Dikkat Edilmelidir?

Açılış organizasyonları yapan firmamız, zaten sizler için gereken özeni göstermektedir. Müşterilerinizi cezbedecek ve sizin direkt olarak akıllarda kalmanızı sağlayacak programları gerçekleştirmektedir. Az önce de bahsettiğimiz gibi buradan süslemeden, palyaço kiralama ya animatör kiralamadan ses Sistemlerine kadar her konuda yardımcı olmaktayız. Baskılı balonlara kadar hepsi firmamız tarafından gerçekleştirilen işlemlerdir. Hatta örneğin baskılı balon yaptıracaksınız. Firmanıza ait marka, logo, amblem ile bu balonları temin edebiliyoruz. 1000 adet balon yaptırarak firmanızın direkt olarak reklam ve tanıtım işlemini gerçekleştirebiliyorsunuz. Özellikle balonlar çocukların ellerinde sürekli kaldığı için de firmanızın aslında unutulmamasını sağlayabilirsiniz. Ses sistemi kiralama çok büyük bir önem arz etmektedir. Ayrıca organizasyonu gerçekten de profesyonel insanların yapması da çok önemli. Sonuç itibarı ile palyaçolarla etkinlik çok daha eğlenceli ve çok daha hareketli hale gelebiliyor. Bunları da hiçbir zaman unutmamak gerekli.

Firmamız tarafından sunulan Osmanlı macunu, Pop corn arabası kiralama gibi işlemleri sizlerin çok daha farklı bir sıcaklık ortamı oluşturmak istediğiniz açılışlarda kullanabileceğiniz fırsatlar. Ayrıca Türk kahvesi, lokmacı, salepçi, bozacı kiralama işlemler de mevcut. Bu noktada sizlerin arasında yapmanız gereken bize ulaşmak ve bizden nasıl bir plan istediğinizi yönlendirmek olacaktır. Hatta tamamen firmamıza ulaştıktan sonra sadece nasıl bir çalışma yapmayı düşündüğünüzü söyleyebilirsiniz. Bu firma çalışmamıza göre gerekli bütün planları ve programları gerçekleştirecek size yardımcı olabilecektir. Çok daha rahat ve çok daha kontrollü şekilde sonuç alma şansına sahip olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir