Açılış Organizasyonları Ne İçin Yapılır?

Açılış organizasyonları ne için yapılır; Ticari amaçlı açacağınız iş yerinizin başarısını sürekli kılabilmek adına atılan önemli bir adım olan açılış organizasyonu, daha çok kişiye ve kamuoyuna erişebilmek, ön plana çıkmak ve sesini duyurmak,zihinlere kazınmak adına yapılır. Piyasaya yeni sürülecek olan işin açılış yapmasının sebebi; müşterileri varlığından haberdar etmek, biz de buradayız demek, bu işi yapıyoruz diye bahsetmek gibi amaçlarla tüketiciye ulaşabilmek. Bütün bunları amaçlarken tabii ki dikkat etmemiz gereken hususlar var. Şimdi de nelere dikkat etmemiz gerektiğine bakalım.

Açılış Organizasyonlarında Nelere Özen Göstermeliyiz ?

Yeni bir iş içine giriyorsanız ve açılış organizasyonu yapmak istiyorsanız ve kendiniz birkaç balon ile halledebileceğinizi düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Organizasyon işi etrafa birkaç balon koyarak yeterli seviyeye ulaşılabilecek bir organizasyon değildir. Önemli  olan tüketicinin ilgisini çekerek beğenisini toplayabilmektir. Organizasyon da kullandığınız ürünlerin estetik olması ve müşterinin ilgisini çekiyor olmalı ve buna göre dizayn edilebilmeli. Bu yüzden en doğrusu organizasyon işini bu işi bilen profesyonel  kişilere bırakmak.

Bu işte kendini ispatlamış ve açılış organizasyonlarında ki tecrübesi fazla olan karşıda ki müşteriyi iyi tanıyan bir firma ile anlaşmak çok çok önemli. İşini profesyonel  bir şekilde yapan firmayla anlaştığınız takdirde organizasyonunuz hem göz alıcı hem de size özel eşsiz bir açılış olacaktır. Böyle organizasyonlar da size aradığınız hizmeti sunmak için hazırız. Açılış organizasyonlarında sürekli bizi tercih eden müşterilerimize büyük bir özenle en hızlı şekilde dönüş yapıyor ve ihtiyaçlarını özenle karşılıyoruz..

Bayii açılışları, iş yeri açılışları, mağaza açılışları, market ve AVM açılışları gibi açılış organizasyonlarında sizler için sunduğumuz hizmetlerden bazıları şöyle:

  • İkram arabaları: Karnaval yiyecekler (pamuk şekeri, Osmanlı macunu, Osmanlı şerbeti, mısır, kestane vb.) için otantik ikram arabaları.
  • Tanıtım hizmetleri: Tanıtım elemanları, DJ, anons elemanı vb.
  • Açılış organizasyonu balon süslemeleri: İstediğiniz renklerde hazırlanan balon zincirleri, balon ağaçları, kapı süsleme, vb.
  • Açılış süslemeleri: Balon süsleme, tül ve kumaş süslemeleri.
  • Açılışa özel animasyon gösterileri: Kostümlü karakterler, palyaçolar, maskotlar vb.
  • Kokteyl masası kiralama: Açılış organizasyonu için kokteyl masaları kiralayabilirsiniz.
  • Kokteyl masası süsleme: İş yeri açılış organizasyonu için kokteyl masalarının süslenmesi.
  • Konfeti arabaları kiralama: Açılış kutlaması için dikkat çeken konfetiler.
  • Açılış Kokteyli: Servis elemanları, kokteyl ikramlıkları vb.

Organizasyonlarımız da  Sağladığımız  İmkanlar

Organizasyonlar da Kullandığımız Balon Süsleri :

Açılış  organizasyonların en güzel ve ilgi çekici parçasıdır balon. Açılışta özellikle mekanın dışına müşterilerin dikkatini üzerine toplayabileceği şekilde, şekillendirme yapılarak mekana hem eğlenceli hem  de çok güzel bir hava katacak ve müşterilerinizin zihninde güzel bir izlenim bırakacak. Açılış organizasyonlarında özellikle en çok tercih edilen zincir balon şekli örülerek karşıdan karşıya uzatılır. Bu örülen zincir balon ile kapıya kemer şekli verilir. İstediğiniz şekiller  ve motifler balonla yapılıp mekanın hem içi hem dışı balon kullanılarak süslenir.

Açılış Organizasyonlarında Kullandığımız Balon Süslemelerin Fiyatları 

İş yerinizin açılış organizasyonun da kullanacağınız balon süslemeleri yani genel olarak kullandığınız süslemeler çok önemli. Organizasyonda kullanılan balon süslemelerinin fiyatı kullanılacak balona, yapılacak işe ve işe göre değişir. Örgü zincir balon, kapı süsleri ve herhangi bir yerde kullanılan diğer balonlar işe göre farklılık gösterip uzun süreli yapılacak olan organizasyonlarda ve süslemelerde indirimler yapılmaktadır.

Palyaço Seçimi:

Bu tür organizasyonların vazgeçilmezidir. Organizasyonda bulunan müşterilerin ve çocuklarının ilgisini en çok çeken şey palyaçodur. Firmamızda bulunan palyaço kiralama hizmeti ile palyaçolar müşterileri eğlendirmenin yanı sıra yoldan geçen insanları da organizasyona davet ederek ilgilerini  çekecektir.

Animatör Hizmeti:

Kostüm giyen personellerimizin yanın da ayriyeten maskot, şişme oyuncak, kahraman kostümlü arkadaşlarımız, film ve çizgi film karakterleri tercihinize göre etkinliğin dışında kapının önünde iş yerinize ait afiş, broşür gibi tanıtım araçlarını dağıtarak müşterileri organizasyona çekmeye çalışır.

Flytube Tercihi ve  Fly Tüp Kiralama:

Şişme karakterlerin dans etmesi olarak bilinen fly tüp açılış organizasyonların da müşterilerin ilgisini oldukça fazla çeker, hava sayesinde şişip söner ve dans ediyormuş gibi görünür.  Açılış  organizasyonlarında  çoğunlukla kullanılan fly tüp açılış organizasyonunun olduğu mekanın önüne koyularak müşterilerin ve geçen  insanların ilgisini toplayarak müşteri çeker. Bu nedenle açılış organizasyonlarında  muhakkak fly tüp kullanın !

Ses Sistemi Hizmeti :

Organizasyonların yapıldığı mekana kurulan ses sistemi sayesinde hem çalınan müziklerle kulak dolgunluğu sağlayabilir hem de fiyat hakkında bilgilendirme yapabilirsiniz. Bu sayede  hem iş yeriniz hem de fiyatlar ile müşterilerinizin aklına kazınabilirsiniz.

Dj Seçimi

Çeşitli müzik bilgisi ile organizasyon da bulunan Dj gelen müşterilerinize harika bir müzik keyfi yaşatarak uzun ve güzel vakit geçirmelerini sağlayabilirsiniz. Herkesin müzik zevkine hitap edecek şekilde hazırlanan Dj açılış organizasyonu vazgeçilmezlerindendir. Ayrıca Dj müzik yanında iş yeriniz hakkında yaptığı bilgilendirici anonslar sayesinde akılda kalıcılığı arttırır.

Tanıtım Çalışmaları :

İş yerinizin tanıtımını yapmak için organizasyona özel seçtiğimiz çalışanlarımız sizin firmanızın kendi broşür, markanızın baskısı bulunan ürünleri dağıtarak organizasyona müşteri çeker.

Baskı Yapılan Balonlar :

Sizin markanıza ait herhangi bir sembolü, sözü, sloganı, marka ismi, logo ya da amblemi basılarak ( en az  bin tane ) kullanılır. Bu şekilde hem  farklı hem daha estetik bir şekilde tanıtım yapabilirsiniz. .

Açılışta Kullanılan Kırmızı Halı Hizmeti :

İsterseniz açılış organizasyonu daha asil olması için kırmızı halı kiralayabilirsiniz. Sizin istekleriniz doğrultusunda boy ve büyüklük belirlenerek kullanılan kırmızı halı resmi ve özel görünüm sağlar. Kapının önünde mekana girişi güzelleştiren kırmızı halı gelen misafirlere kendini özel hissettirecektir.

Tepsi, Kurdele ve Makas :

Organizasyonun başında olan açılış etkinliğinde kullanacağınız kurdele, makas ayrıca makasların üzerinde bulunduğu tepsi bizim firmamız tarafından ücretsiz olarak temin edilir.

Servis  Araçları Kiralama – Özgün Sokak Satıcıları Kiralama :

Açılış etkinlikleriniz için kullanacağınız özgün sokak sanatçıları ve servis araçları sayesinde firmanız gözde olacaktır. Ayrıca kendilerine has  çalışma ve dağıtım şekilleri  ile servis yapan personellerimiz müşteri memnuniyetini üst noktaya çıkaracaktır.  En güzel hizmetlerimizden yararlanmak için hemen iletişime geçin.

Pamuk Şeker Aracı :

Açılış organizasyonlarınıza davet ettiğiniz misafirlerinize çeşitli ikramlar da bulunarak etkinliğinizi hem daha özenli hem daha akıl da kalıcı hale getirebilirsiniz. Pamuk şeker hem görüntü hem de güzel tadı ile müşterilerinizin ilgisini ve beğenisini üzerine çekecektir.  Pamuk şeker arabasında yapılan pamuk şekerin hem yapım aşamasına şahit olan müşterileriniz  tadına bakınca da ayrı bir mutluluk hissedecektir.

Patlamış Mısır Standı Kiralama :

Açılış  organizasyonların da ikram ve ikram çeşitliliği çok çok önemli. Çeşit  çokluğu ile hem memnuniyeti arttırıp hem de akılda kalıcılığı uç noktaya çıkarabilirsiniz. Patlamış mısır hem herkes tarafından sevilen hem de ikramı güzel ve kolay olan bir atıştırmalık. Patlamış mısır standında hazırladığınız ve personellerimiz tarafından servis edilen patlamış mısırlar ile misafirlerinizi mutlu edeceksiniz. Patlamış mısır standımız sayenizde istediğiniz kadar patlamış mısır ikram edebileceksiniz.

Türk Kahvesi Yapımı ve Servisi :

Organizasyon sırasında ikram edilen  Türk Kahvesi hem sıradanlığı bozacak hem  de çok  fazla tercih edilecek.  Türk  Kahvesi konseptine uygun giyinmiş personeller eşliğinde servis yapılır.

Lokma Standı :

Açılış organizasyonu, düğün, mevlit, hayır işleri, sünnet ve birçok etkinlikte kurulan lokma standı ile lokma dağıtımı yapılır. Personeliyle birlikte hizmet verir.

Fotoğraf ve Kamera Çekimi :

Anılar hatırlandıkça değerlenir. En özel, en özel günlerinizi  ve anılarınızı zihniniz haricinde somut olarak ölümsüzleştiriyoruz. Profesyonel ekibimiz tarafından kullanılan profesyonel ekipmanlar eşliğinde yapılan çekimlerimiz dilerseniz albüm haline getirilerek  size verilir. Çekim ekipleri ile arkadaşlarımız her anı, atlamadan kayıt altına alarak anılarınızı somut halde size sunar. Seneler sonra bile baktıkça hatırlanacak hatıralar için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Açılış Organizasyonu Resimleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir